Zadaszenie tarasu – to przedłużenie salonu, to dodatkowe miejsce, gdzie toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Któż nie lubi wypić kawy z widokiem na zachód słońca? Czy w deszczowe dni korzystać ze świeżego powietrza z kubkiem herbaty w ręku…

W pędzie codzienności znalezienie chwili dla siebie jest bezcenne.

Jeśli szukasz rozwiązania, jak zagospodarować przestrzeń w ogrodzie, masz nietypowy pomysł lub szukasz inspiracji, to świetnie trafiłeś.

🍁 Robimy projekty nietypowe i niestandardowe, z wizualizacją 3D

🍁 Wycena bez zobowiązań

🍁 Wysoka jakość materiałów

🍁 Estetyka wykonania i tradycyjne metody ciesielskie

🍁Gwarancja materiałowa i powykonawcza

🍁 Wieloletnie doświadczenie szczególnie w realizacji projektów bardzo indywidualnych, nietypowych

🍁 Kompleksowe usługi: taras kompozytowy lub drewniany, zadaszenie, odprowadzenie wody, zabudowa żaluzjami drewnianymi, ściany i konstrukcje szkieletowe.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza ofertą i macie pytania, zapraszamy do kontaktu

Ile może kosztować taras ziemny?

Przygotowaliśmy dla was prosty kalkulator

*Wartości są szacunkowe i nie zawierają olistwowania tarasu.
*Niniejsza oferta jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66, § 1. Kodeksu Cywilnego

Z czego można wykonać zadaszenie tarasu?

Do wyboru jest kilka technik pokrycia zadaszenia tarasu. Dzielą się na dwa rodzaje: przeźroczyste, dajace swiatło oraz takie cakowicie zaciemniajace.

Te przeźroczyste są polecane szczególnie tam, gdzie jest zalesiona działka i każdy promień słońca jest na wagę złota. Stosuje się wtedy na przykład poliwęglan komorowy (tzw. płyta kanalikowa). Można też użyć poliwęglanu falistego.

Zadaszenia zaciemniające stosuje się głównie na odkrytych działkach. Opcji samego pokrycia jest wiele. Są to na przykład papa, gonty papowe, gonty drewniane, blacha trapezowa lub blachodachówka, dachówka ceramiczna lub cementowa, a także lekkie płyty bitumiczne. Trzeba pamiętać, że konstrukcja zadaszenia w momencie projektowania musi być przygotowana pod konkretne pokrycie.

Poszukujesz akcesoria do tarasów z kompozytu? Super! Znajdziesz je TUTAJ.

Podobne wpisy