Żaluzje drewniane ruchome plus drzwi przesuwne. Piękny taras, dający poczucie bezpieczeństwa i intymności.

Najlepsze rozwiązanie dla kochających spędzać czas na tarasie, bez względu na porę roku, pogodę* i niechciany wzrok sąsiada 😉

*Żaluzje chronią przed wiatrem, palącym słońcem i zacinającym deszczem czy śniegiem, gwarantując jednocześnie odpowiednią wentylację. Idealne rozwiązanie przy naszym zmieniającym się klimacie.☀️⛈️

Taras staje się miejscem intymnym, takim „twoim”, oddzielonym od świata zewnętrznego. Świetnie się sprawdzają na balkonach, tarasach, w ciasnej zabudowie, w szeregowcach. Idealne dla wszystkich, którzy lubią wypić sobie jesienią gorącą herbatę, patrząc na zachód słońca i złote liście.

Drewno certyfikowane, olejowane, zero plastiku, 100% satysfakcji Klienta!

Zainteresował Cię nasz produkt?

Zapraszamy do kontaktu, wycena bez zobowiązań. Robimy wycenę, pomiar, projekt, montaż – od A do Z 

Żaluzje drewniane – jaki system stosujemy?

System, który stosujemy jest naszym własnym, indywidualnie zaprojektowanym. Nie korzystamy z gotowców, a szczególnie nie używamy tworzyw sztucznych.

Dlaczego?

Ponieważ tworzywo może pęknąć, odkształcić się pod wpływem ciepła, złamać przy uderzeniu. Metalowe trzpienie, które stosujemy są też bezpieczniejsze w przypadku pożaru. Lamele zamontowane na plastiku w momencie zetknięcia z ogniem by powypadały. Lamele na metalowym trzpieniu trzymają się, dopóki drewno się nie wypali.

Kolorystyka jest dowolna – zależna od Klienta.

Wsparcie graficzne dzięki MegaMali.

Podobne wpisy