Jeśli lubisz otaczać się przyjemnymi produktami z duszą, ten dział jest dla Ciebie. Znajdziesz tu przedmioty z duszą, wykonane z przede wszystkim z drewna, urozmaicone skrawkami blachy, podkładkami, nakrętkami, sznurkiem jutowym czy miedzianym gwoździem. Są unikatowe, w pojedynczych egzemplarzach, niepowtarzalne. Nazywamy je na przykład wisidłami, czyli naściennymi instalacjami i płaskorzeźbami, znajdziesz tu też tabliczki informacyjne, stylowe i unikatowe, także te z miłymi sentencjami. Spotkasz świeczniki w stylu słowiańskim i skandynawskim, stojaki na telefony czy wino, różne funkcjonalne gadżety, które cieszą oko i zwyczajnie przydają się w domu.
Wiele z tych rzeczy zbudowanych jest z odpadów warsztatowych, którym dajemy drugie życie, bo drewno zasługuje na szacunek. Niektóre z ozdób utrzymane są w klimacie słowiańszczyzny, miłości do natury i filozofii Hygge. Wierzymy, że otaczanie się przyjemnymi przedmiotami, takimi z aurą, poprawia samopoczucie i buduje Twoją własną, prywatną przestrzeń.
Dekoracje mają za zadanie ładnie wyglądać, ale chcemy też, by były funkcjonalne. Dlatego nasze produkty są wykonane trwale i solidnie, byś nie bał się / nie bała się ich wziąć w rękę, przekładać z miejsca na miejsce bez obaw, że się rozpadną. Stosujemy kleje stolarskie oraz mocowania mechaniczne, z pomocą gwoździ, zszywek czy sznurków.
Co najważniejsze – nasze produkty są wykonane często z odpadów (tak jak ozdoby) czyli 100% recykling, ale nie tylko. Produkty takie jak na przykład stojaki na telefon czy świeczniki wykonane są z litego drewna, najczęściej dębowego, ale gości u nas czasem egzotyczna red mandiqueira czy lokalny modrzew. Drewno, którego używamy jest certyfikowane i pozyskiwane z legalnych źródeł.
Jeśli interesuje cię nasza oferta, zapraszamy do zwiedzania naszego wirtualnego sklepu, gdzie zaskoczą cię rozwiązania i przyjemne dla kieszeni ceny.
Dokładamy wszelkich starań, by produkty były wykonane na najwyższej jakości materiałach, estetycznie i bezpiecznie wykończone, impregnowane naturalnymi olejami i lakierami wodnymi, bez zbędnej chemii szkodliwej dla środowiska